Inloggen
Winkelmandje
Neem contact op +31(0)26 370 6830

573606, VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-18VK6L+TTSC Ventieleiland VTUG-10 met Pneumapole-S VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-18VK6L+TTSC

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Ventielen
Blindplaten
Zet in favorieten

De aangegeven levertijden zijn de werkdagen of werkweken die de fabrikant opgeeft.

Indien de levertijd voor u kritisch is verzoeken wij u contact op te nemen zodat wij de levertijd voor u kunnen checken.

Normaal gesproken uit voorraad samen te bouwen
Toevoegen aan favorieten

Waarom Ebora:

 

  • Denkt met u mee
  • Duidelijke aanbiedingen
  • Flexibel en pro-actief
  • Kennis van zaken
  • Snelle levering
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Accessoires
  • Veel gestelde vragen

Artikel omschrijving

Aantal ventielplaatsen: 24
Luchtdoorlaat: size 10
Elektrische aansluiting: IO-link
Uitvoering: Staand
IP Protection class: IP66 en IPx9


VTUG-10 staand artikelcodes


Configuratie codeEbora artikel#Type ventielenAfdekplaten
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-24VK+TTSC1011554524x 2x3/2 ventiel0
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-23VK1L+TTSC1012940123x 2x3/2 ventiel1
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-22VK2L+TTSC1012940222x 2x3/2 ventiel2
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-21VK3L+TTSC1012940321x 2x3/2 ventiel3
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-20VK4L+TTSC1012940420x 2x3/2 ventiel4
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-19VK5L+TTSC1012940519x 2x3/2 ventiel5
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-18VK6L+TTSC1011575718x 2x3/2 ventiel6
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-17VK7L+TTSC1012394117x 2x3/2 ventiel7
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-16VK8L+TTSC1012394016x 2x3/2 ventiel8
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-15VK9L+TTSC1011561515x 2x3/2 ventiel9
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-14VK10L+TTSC1012940614x 2x3/2 ventiel10
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-13VK11L+TTSC1012940713x 2x3/2 ventiel11
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-12VK12L+TTSC1012940812x 2x3/2 ventiel12
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-24A+TTSC1012947224x 5/2 ventiel0
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-23A1L+TTSC1012947323x 5/2 ventiel1
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-22A2L+TTSC1012947422x 5/2 ventiel2
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-21A3L+TTSC1012947521x 5/2 ventiel3
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-20A4L+TTSC1012947620x 5/2 ventiel4
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-19A5L+TTSC1012947719x 5/2 ventiel5
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-18A6L+TTSC1012947818x 5/2 ventiel6
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-17A7L+TTSC1012947917x 5/2 ventiel7
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-16A8L+TTSC1012948016x 5/2 ventiel8
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-15A9L+TTSC1012948115x 5/2 ventiel9
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-14A10L+TTSC1012948214x 5/2 ventiel10
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-13A11L+TTSC1012948313x 5/2 ventiel11
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-12A12L+TTSC1012948412x 5/2 ventiel12

Configurator


Via de onderstaande link (u wordt doorverwezen naar de Festo website) kunt u het ventieleiland aanpassen met de ventielen die nodig zijn voor uw specifieke toepassing. Hou er hierbij wel rekening mee dat u het dikgedrukte gedeelte van de configuratie niet moet veranderen om onze Pneumapole te kunnen bestellen.


Festo

Ebora

Step file

57360610115545Download
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-24VK+TTSC

Het typenummer + Pneumapole is het typenummer dat Ebora nodig heeft voor het uitleveren van het VTUG ventieleiland met Pneumapole.


Bijvoorbeeld VTUG-10-VRPT-B1T-G18FD-DTFD-M7SFD-24VK+TTSC+Pneumapole


U krijgt dan een ventieleiland met een voorbereiding voor een veldbus, met 24 x dubbel 3/2-weg ventielen met mechanische veer (onze standaard) en een gemonteerde Pneumapole


Ventiel opties / spare parts


FunctieBeschrijvingFesto artikel#Ebora artikel#
A5/2-way valve, single solenoid, mechanical spring57341710095590
P5/2-way valve, single solenoid, pneumatic/mechanical spring57341610095591
B5/3-way valve, mid-position pressurised57342110099123
E5/3-way valve, mid-position exhausted57342010106261
G5/3-way valve, mid-position closed57341910095592
H2x3/2-way valve, 1x normally closed, 1x normally open57341210095594
J5/2-way valve, double solenoid57341810106260
K2x3/2-way valve, normally closed57341010099121
LVacant position57342210099124
N2x3/2-way valve, normally open57341110114455
SAuxiliary pneumatic supply57392410096806
VH2x3/2-way valve, 1x normally closed, 1x normally open, mechanical spring57341510117647
VK2x3/2-way valve, normally closed, mechanical spring57341310099122
VN2x3/2-way valve, normally open, mechanical spring57341410114456
VX1x 3/2-way valve, normally closed, external compressed air supply802823110115031
VW1x 3/2-way valve, normally open, external compressed air supply802823210118872

Beschikbare veldbusmodules


Code

Beschrijving

Festo#

Ebora#

CTEU-COCanOpen57003810094342
CTEU-DNDevicenet57003910095363
CTEU-CCCC-link154419810095362
CTEU-PBProfibus57004010095365
CTEU-ECEthercat57255610095364
CTEU-ASAS-interface57255510112750
CTEU-PNProfinet220147110112809
CTEU-CPCPI-interface214971410117865
CTEU-EPEthernet279807110114618

Blindplaat


ArtikelcodeOmschrijving
10115575Pneumapole-S blindplaat size 10, 24 voudig

Festo VTUG Pneumapole doorvoerplaat


Ebora Process Automation heeft in samenwerking met Festo een pneumatische Pneumapole doorvoerplaat ontwikkeld voor de Festo VTUG ventieleilanden. Deze Pneumapole is ontwikkeld voor toepassing in een hygiënische omgeving. Hij is hiermee een waardige opvolger voor de CPV ventieleilanden met Pneumapole doorvoerplaten geworden met meer functionaliteit en gemak.


Festo VTUG met Pneumapole:


  • Het grote voordeel ten opzichte van de reeds bestaande Pneumapole is dat het ventieleiland de uitsnede in de kast afdekt. U kunt daardoor dus ook handmatig een gat in de kast voor het ventieleiland maken. (Zelfs al maakt u het gat door middel van een lasersnijder, de uitsparingsrand zal op den duur gaan roesten.)
  • Een tweede voordeel is dat u het ventieleiland van buitenaf de kast inschuift. Hiermee hoeft u dus geen extra ruimte te reserveren voor het monteren van het ventieleiland.
  • Een derde voordeel is dat de paneelbouwer maar heel weinig pneumatisch dient aan te sluiten. Hij hoeft zich dus niet in het pneumatische deel te verdiepen.

Bij dit ventieleiland kan men zeer eenvoudig en snel een ventiel wisselen door middel van twee schroeven in het ventiel.


De Pneumapole doorvoerplaat is gemaakt van roestvaststaal 304 met een ruwheid van <0.8um.


De Pneumapole is geen los onderdeel, maar wordt door Ebora definitief gemonteerd op het ventieleiland.


Documenten

Specificaties

Ventiel grootteVTUG10
UitvoeringStaand
Ventielplaatsen24
Elektrische aansluitingIO-link (veldbussen)
MerkFesto/Ebora
CategoriePneumapole
Tags Festo/Ebora Pneumatiek Ventieleilanden 573606 + Pneumapole-S
Artikelcode10115757
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Neem contact op!

+31(0)26 370 6830

Vraag een account aan!

info@ebora.nl

Neem contact op!

info@ebora.nl

Vraag een account aan!

+31(0)26 370 6830

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200404 13:15:57 PC11False0FalseTrue0