Inloggen
Winkelmandje
Neem contact op +31(0)26 370 6830

573606, VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-4VK+TTSC Ventieleiland VTUG-10 met Pneumapole-S VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-4VK+TTSC

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Ventielen
Blindplaten
Zet in favorieten

De aangegeven levertijden zijn de werkdagen of werkweken die de fabrikant opgeeft.

Indien de levertijd voor u kritisch is verzoeken wij u contact op te nemen zodat wij de levertijd voor u kunnen checken.

Normaal gesproken uit voorraad samen te bouwen
Toevoegen aan favorieten

Waarom Ebora:

 

  • Denkt met u mee
  • Duidelijke aanbiedingen
  • Flexibel en pro-actief
  • Kennis van zaken
  • Snelle levering
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Accessoires
  • Veel gestelde vragen

Artikel omschrijving

Aantal ventielplaatsen: 4
Luchtdoorlaat: size 10
Elektrische aansluiting: IO-link
Uitvoering: Staand
IP Protection class: IP66 en IPx9


VTUG-10 staand artikelcodes

Configuratie codeEbora artikel#Type ventielenAantal afdekplaten
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-4VK+TTSC101155404x 2x3/2 ventiel0
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-3VKL+TTSC101239393x 2x3/2 ventiel1
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-2VK2L+TTSC101155852x 2x3/2 ventiel 2
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-VK3L+TTSC101293721x 2x3/2 ventiel 3
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-4A+TTSC101294224x 5/2 ventiel 0
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-3AL+TTSC101294233x 5/2 ventiel 1
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-2A2L+TTSC101294242x 5/2 ventiel2
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-A3L+TTSC101294251x 5/2 ventiel 3

Configurator

Via de onderstaande link (u wordt doorverwezen naar de Festo website) kunt u het ventieleiland aanpassen met de ventielen die nodig zijn voor uw specifieke toepassing. Hou er hierbij wel rekening mee dat u het dikgedrukte gedeelte van de configuratie niet moet veranderen om onze Pneumapole te kunnen bestellen.

Festo

Ebora

Step file

57360610115540Download
VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-4VK+TTSC

Het typenummer + Pneumapole is het typenummer dat Ebora nodig heeft voor het uitleveren van het VTUG ventieleiland met Pneumapole.

Bijvoorbeeld VTUG-10-VRPT-B1T-G18FDL-DTFDL-M7SFD-4VK+TTSC+Pneumapole

U krijgt dan een ventieleiland met een voorbereiding voor een veldbus, met 4 x dubbel 3/2-weg ventiel en een gemonteerde Pneumapole


Ventiel opties / spare parts

FunctieBeschrijvingFesto artikel#Ebora artikel#
A5/2-way valve, single solenoid, mechanical spring57341710095590
P5/2-way valve, single solenoid, pneumatic/mechanical spring57341610095591
B5/3-way valve, mid-position pressurised57342110099123
E5/3-way valve, mid-position exhausted57342010106261
G5/3-way valve, mid-position closed57341910095592
H2x3/2-way valve, 1x normally closed, 1x normally open57341210095594
J5/2-way valve, double solenoid57341810106260
K2x3/2-way valve, normally closed57341010099121
LVacant position57342210099124
N2x3/2-way valve, normally open57341110114455
SAuxiliary pneumatic supply57392410096806
VH2x3/2-way valve, 1x normally closed, 1x normally open, mechanical spring57341510117647
VK2x3/2-way valve, normally closed, mechanical spring57341310099122
VN2x3/2-way valve, normally open, mechanical spring57341410114456
VX1x 3/2-way valve, normally closed, external compressed air supply802823110115031
VW1x 3/2-way valve, normally open, external compressed air supply802823210118872

Beschikbare veldbussen

Code

Beschrijving

Festo#

Ebora#

CTEU-COCanOpen57003810094342
CTEU-DNDevicenet57003910095363
CTEU-CCCC-link154419810095362
CTEU-PBProfibus57004010095365
CTEU-ECEthercat57255610095364
CTEU-ASAS-interface57255510112750
CTEU-PNProfinet220147110112809
CTEU-CPCPI-interface214971410117865
CTEU-EPEthernet279807110114618

Blindplaat

ArtikelcodeOmschrijving
10115571Pneumapole-S blindplaat size 10, 4 voudig

Documenten

Specificaties

Ventiel grootteVTUG10
UitvoeringStaand
Ventielplaatsen4
Elektrische aansluitingIO-link (veldbussen)
MerkFesto/Ebora
CategoriePneumapole
Tags Festo/Ebora Pneumatiek Ventieleilanden 573606 + Pneumapole-S
Artikelcode10115540
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Neem contact op!

+31(0)26 370 6830

Vraag een account aan!

info@ebora.nl

Neem contact op!

info@ebora.nl

Vraag een account aan!

+31(0)26 370 6830

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200404 15:14:57 PC11False0FalseTrue0